Březen 2017

Únor 17

28. března 2017 v 20:11 | ann-ihilation |  Měsíce (a vadnější tělesa připoutaná k Zemi)
Když jsi pečínka a trpíš, když si snažíš vzpomenout si, co se vlastně v tom dalekém měsíci únoru dělo a diář nepomáhá, protože v něm máš napsanou na každý den poznámku "uklidit!" a obměňuješ jí jen o počet vykřičníků. (Marně. Ale to nemusim říkat, žejo, to víte.)

1) Vzpomněla jsem si, co jsem celý únor poslouchala za píseň.
(jo a ještě jí uvádí Jeff Bridges - to je moc moc moooooc <3)
A poslouchám jí pořád.

2) Zjistila jsem smutnou věc a to tu, že jediná škola, která by mě bavila je ta, ze které jsem se nechala potupně vyhodit. Tajně jsem si myslela na dějiny umění, dokud jsem nezjistila, o čem jsou. Věřim v to, že někdo vymyslí do příštího roku nějakej hodobóžo obor a já se tam dostanu. Jo a nebo že se dostanu k fakt hodně penězům, to bych si pak školu asi taky vybrala. :)

3) Byla jsem určo v galerii. Asi ve Veletržáku? Jo, určitě! A pořád se mi nepodařilo si nakapsovat Na zámku La Coste od Toyen, sakra!

4) Viděla jsem jeden moc príma film (navíc jako překvápko v kině a zrovna trefa!) a byl to prosím Paterson od Jima Jarmusche. Jo, to mi připomnělo, že už se mi podařilo zbavit mýho tuberáckýho kašle. Ale až někdy po tom kině. :D
A přiznávám, že jsem viděla fakt moc věcí s Colinem Farrellem a nestydím se za to, protože by fakt zasloužil.

5) Z knih doporučím Čapkovu Matku a Věc Makropulos, Welshovo Heráky (knížka, která je situovaná před Trainspottingem), Bajky barda Beedleho od Rowling (pokud jste fajnšmeři do Pottera), Burroughsova Feťáka a asi cokoliv z poezie od Skácela a Thoreaua (vsadim se, že se to tak neskloňuje, ale to "au" mě tam ba). Vypadá to tak, že jsem v únoru asi jen četla. Ale nezmoudřela jsem, nebojte.

6) A zbytek času jsem pila víno na dobrodružných výpravách s H. a viděla jsem fakt hodně divů světa. Nejvíc mě asi bavilo prolejzat starý opuštěný chatky. A nebála jsem se. :) (protože nemam pud sebezáchovy, ale bojim se strašidel)

7) Už si fakt na nic nevzpomenu, zkusím příště napsat dřív!

8) Kecám, napíšu to ještě později. :D

ANNihilation

Trapná pravda

28. března 2017 v 19:52 | ann-ihilation |  Trapnosti podmořského světa
Dotazy opilých

28. března 2017 v 19:48 | ann-ihilation |  Trapnosti podmořského světa

Anihilace

28. března 2017 v 19:47 | ann-ihilation |  Trapnosti podmořského světa

Anihilační koktejl: Vezmeme spoustu hudby, přidáme kapku filmů a knih, pořádnou dávku úchylnosti
a sentimentálního egoismu, to vše jemně zakápneme náhodným mixmašem zájmů a notnou dávkou platonismu.
Podáváme ve sklenicích čistého šílenství.
Na zdraví!