Září 16

11. října 2016 v 23:22 | ann-ihilation |  Měsíce (a vadnější tělesa připoutaná k Zemi)

Byli jste někdy na bohnickém festivalu Babí léto? Jestli ne, tak tam pozvěte své nepřátele. :D Vydrželi jsme to tak půlhodinku a utíkali ven pro víno. A proč? Na obrovském prostoru skoro nic a kapely na prd. Asi je to spíš akce pro rodiče s dětma, nevím. Atmosféra na bodu mrazu. Co se dá pak jinýho dělat, než jít opejkat buřty a další den zjistit, že je přísný zákaz rozdělávání ohně pro Prahu? Ale tak naštěstí jsme ho uhasili (kluci ho uhasili, auuu, to bych nedala :D) a nic neblaflo.

Co stálo za to bylo Kobylisení v rámci akce Zažít město jinak. Je to zajímavá sousedská slavnost ve veřejném prostoru, která se koná každý rok a můžete tam popít, pojíst, nakoupit si knihy, oblečení, okusit trochu z workshopů, poslechnout si hudbu a hlavně se bavit. Při dešti naštěstí nikomu nebouchlo kombo, všichni jsme přežili pod plachtama a nakonec skončili v klubu Vrtule (musím se podělit o ten název, protože jsem dítě a přijde mi vtipný), který tak trochu náleží pod Salesiány a tak trochu ho asi budou muset znovu vysvětit. :D Jak poznáte, že jste právě poznali lidi, se kterými si budete rozumět? Na otázku "Dáme ruma?" odpoví jednohlasně ano a jde se.

Jo a pak jsem měla tak zkurvenou rýmu, že jsem ani nešla do divadla. Znáte to, když vám zalehne celý obličej a posmrkáte co každých pět vteřin další kapesník? No, tak to v divadle fakt nechceš, ani jako herec, ani jako divák. Dost mě to ale štve, těšila jsem se na to pekelně dlouho. Tak snad jindy, brzo.. Dlouho jsem nebyla. Fňuk, kulturně zmírám.

Běhala po pohovorech jako divá, až mě to začalo štvát. Nesnáším ty jejich debilní otázky, podle kterých si myslí, že hrozně dokonale odhadnou povahu člověka. "Máte radši jablko, nebo rajče?" :D Nevydržíte se nesmát. (Ale chtěli mě tam, takže z psychologického hlediska asi dobrá reakce. :D) A nakonec to vše dopadlo jinak.. :) Ale o tom až příště. Říjen za chvíli končí a uvidíme. Jak bych jen shrnula září? Bylo to fajn? Upřímně - září byl špatný zlom, protože jsem začala pochybovat o všem, co se zdálo stabilní. Ale o tom taky jindy. Nebo nikdy, raději. Jsem pošuk a mám zase podzim!

Tak čáu mňáu, koťátka, kachňátka i medvíďátka!
ANNihilation

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 12. října 2016 v 14:15 | Reagovat

Haha, jablko nebo rajče, to je skvělý. Uvažuju, v kterým zaměstnání je to potřebné i z psychlogického hlediska...

2 Robka Robka | Web | 16. října 2016 v 20:18 | Reagovat

Na otázku "Dáme ruma" nejde reagovat jinak :-) Možná kdyby se tě ptali při pohovoru, jestli máš raději rum nebo víno, bylo by to zajímavější :-)
Jo, já se jinak musím pochlubit, že jsem stihla tu výstavu fotek World Press, bylo to zajímavé a silné, jsem ráda, že jsem tam zašla. A tobě přeji, abys přestala pochybovat a našla to, co hledáš ( nebo co chceš).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Anihilační koktejl: Vezmeme spoustu hudby, přidáme kapku filmů a knih, pořádnou dávku úchylnosti
a sentimentálního egoismu, to vše jemně zakápneme náhodným mixmašem zájmů a notnou dávkou platonismu.
Podáváme ve sklenicích čistého šílenství.
Na zdraví!