Pearl jam - In my tree live

19. listopadu 2012 v 20:06 | ann-ihilation |  Pearl Jam
Asi jedna z nejzajímavějších verzí této písně vůbec, protože refrén zpívá úplně jinak než na studiové verzi a zní to naprosto úchvatně.

Na této skladbě hrozně oceňuji pozitivní náboj, který rozsévá. Každý občas potřebuje mít v sobě místo, kde je sám sebou a volný.

A další docla zajímavá, asi proto, že zní hrozně zmateně těmi hlasitými kytarami a zvláštním Mattovo bubnováním. V šílenosti je taky síla. :)


Při části "I had my eyes peeled both wide open, and I got a glimpse ff my innocence... got back my inner sense...Baby got it, still got it" mě při prvním poslechu této písně úplně zamrazilo. Nějak se mi to spojilo s tím neskutečně úlevným pocitem, kdy se v člověku po hrozné době bezcitnosti znovu probudí city a zjistí, že není jen jakousi prázdnou skořápkou. Sice to tak nebylo myšleno, ale umění si každý vykládá podle svého, ne? Dneska mi právě tato melodie asi zachránila poslední zbytky mé příčetnosti.
Kecám, kde bych jí vzala.. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robka Robka | E-mail | Web | 20. listopadu 2012 v 22:39 | Reagovat

Naposledy jsem Pearl Jam poslouchala v Miláně na letišti a bylo to příjemné - takové to, hele, co to hraje, nejsou to Pearl Jam. Jo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Anihilační koktejl: Vezmeme spoustu hudby, přidáme kapku filmů a knih, pořádnou dávku úchylnosti
a sentimentálního egoismu, to vše jemně zakápneme náhodným mixmašem zájmů a notnou dávkou platonismu.
Podáváme ve sklenicích čistého šílenství.
Na zdraví!